Güzel Şeyler

Kedi Evi Kampanyası

Adore Hasarlı Mobilyalardan Yaptığı Kedi Evi Kampanyasına Devam Ediyor.

Adore Mobilya, hasarlı ve üretimde kullanılmayan yonga levhalarla yaptığı geleneksel kedi evi kampanyasını bu yılda sürdürüyor ve 14 TL kargo bedeli karşılığında kedi evleri dağıtıyor.

Adore Mobilya’nın yıllardır devam ettiği ve geleneksel hale getirdiği bu yıl 7.sini gerçekleştirdiği ”Ücretsiz Kedi Evi Sosyal Sorumluluk Projesi” için, bu yıl rekor seviyede ( 41.119) adet üreterek dağıtıma açtı.

Kış kapıya dayandığında patili dostlarımızın hayata tutunabilmesi için hazırlanan projelere yer vermeye özen gösteren Adore Mobilya, 16 Aralık Pazartesi, kedi evi dağıtımına devam edecek.

Adore Mobilya’nın hasarlı mobilya parçalarını kullanarak yaptığı bu kampanyada herhangi bir ücret ödemiyorsunuz, kargo dışında o da 14 TL.

”Geleneksel Ücretsiz Kedi Evi” olarak adlandıran kampanya çerçevesinde bu hafta ( 9 Aralık’ta ) dağıtım yapan marka oldukça yoğun bir taleple karşılaştı. Kargoda yığılmaları engellemek amacıyla, bu yıl haftalık dağıtım yapılmasına karar verilmiş. Haftalık stoklar ise aynı gün içinde tükenmiş. Adore takipçilerine, önümüzdeki hafta ( 16 Aralık Pazartesi ) yeni stoklarla dağıtıma devam edileceğini duyurdu. Öyle görünüyor ki şartlar el verdiğinde her hafta başında dağıtım devam edecek gibi görünüyor.

Sokaktaki dostlarımızı unutmayan tüm firma, belediye ve gönüllülere kendi adıma teşekkür ederim. Bireysel olarak yaşadığımız bölgelerde tüm sokak hayvanlarına elimizden geldiğince barınma ve yiyecek sağlayarak hayata tutunmalarına yardımcı olalım.

Normal zamanda ise kedi evlerinin fiyatının çok cüzi bir fiyatta olduğunu hatırlatmakta fayda var. ( 10,93 TL)
Satın alma linki

Kaynakça

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir